Kredyt gotówkowy

Życie jest nieprzewidywalne i nie jeden człowiek musiał zmierzyć się z sytuacją, w której nagle potrzebował szybko dużej sumy pieniędzy.

Kredyt gotówkowy
Szczegóły oferty

Nagły remont, choroba czy inne sytuacje losowe mogą wymagać zdecydowanego działania. Bez względu na powód, najlepszym rozwiązaniem będzie kredyt gotówkowy.

Kto może skorzystać z kredytu gotówkowego?

Kredyt gotówkowy może wziąć każda osoba, która ukończyła 18 lat i posiada stały, udokumentowany dochód.

Jakie dokumenty są wymagane?

Zależnie od banku, w jakim brany jest kredyt wymagane dokumenty mogą się różnić, jednak jest kilka grup dokumentów, które zawsze będą Ci potrzebne.

  1. Dokumenty potwierdzające dochód, np. wyciągi z konta, PITy czy zaświadczenie o dochodach.
  2. Dokumenty potwierdzające tożsamość – dowód osobisty, paszport.
  3. Wniosek kredytowy.

W skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów pomogą eksperci z Financial Partners.

Proces uzyskania kredytu gotówkowego:

Umówienie spotkania z ekspertem

To kontakt z nami w celu ustalenia terminu spotkania. Możesz się z nami skontaktować w dowolnej formie, np. telefonicznie, e-mailowo, lub przychodząc do naszego biura.

Sprawdzenie zdolności kredytowych, pojawiających się ofert i złożenie wniosku

To spotkanie – u nas w biurze lub w innym dogodnym dla Ciebie miejscu. Przeanalizujemy wstępnie Twoją zdolność kredytową, jak również najkorzystniejsze oferty bankowe. Pomożemy Ci wybrać najlepsze z nich, a następnie złożymy w Twoim imieniu wnioski kredytowe.

Kontakt z bankami i analiza proponowanych ofert

W Twoim imieniu odpowiadamy bankom na wszelkie zapytania oraz na każdym etapie informujemy Cię o postępach w analizie Twoich wniosków przez banki. Po otrzymaniu decyzji z banków nie kończymy swojej pracy – negocjujemy jak najlepsze dodatkowe obniżki od aktualnych warunków promocyjnych! Na Twoją prośbę możemy również zająć się aspektami umowy będącymi poza warunkami cenowymi, jak np. obowiązek posiadania dodatkowych produktów, czy też zasady wcześniejszej spłaty.

Dogłębna analiza decyzji kredytowych wszystkich banków

Następuje po otrzymaniu odpowiedzi w sprawie dodatkowych negocjacji cenowych – przeprowadzamy dogłębną analizę decyzji kredytowych ze wszystkich banków.

Dokonanie najlepszego wyboru

To spotkanie, na którym wytłumaczymy Ci wszystkie przedstawione przez banki oferty, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy dokonać najlepszego wyboru.

Umówienie i podpisanie umowy

To już ostatni krok. Prześlemy Ci na adres mailowy umowę kredytową, tak abyś mógł ją przeczytać i przeanalizować, jak również zadać nam wszelkie dodatkowe pytania. Następnie spotykamy się w naszym biurze i szczegółowo omawiamy umowę. Ostatecznie w placówce wybranego banku podpisujesz umowę kredytową.

Z przyjemnością informujemy, że zespół Financial Partners będzie towarzyszyć Ci nie tylko na każdym etapie procesu kredytowego, ale także przez cały okres trwania kredytu. Po uzyskanym kredycie na wymarzoną nieruchomość wciąż będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie, doświadczenie i wiedzę!

Zaloguj się